Jak zostać członkiem

 

Żeby zostać członkiem naszego Stowarzyszenia trzeba mieć związek z klasami Hobie w Polsce, np. posiadać łódkę Hobie, startować w regatach Hobie, być terenem, rodzicem młodych żeglarzy etc. 

Jako członek PHCA, startując w regatach w klasie Hobie, zostaniesz ujęty w klasyfikacji Pucharu Polski. Ponadto wszyscy członkowie PHCA mają  odprowadzoną składkę do European Hobie Cat Association oraz International Hobie Cat Association co daje prawo startu we wszelkich zawodach międzynarodowych (jak ME i MŚ), a także w regatach organizowanych lokalnie w innych krajach całego świata. Aby dołączyć do naszej społeczności postępuj według niżej opisanych kroków:

1. Wydrukuj deklarację i wypełnij.
2. Przelej 50 zł wpisowego (jednorazowo w pierwszym roku) oraz 160 zł juniorzy (20 urodziny w roku za który wnosisz składkę, czyli w 2024 roczniki 2004 i wyższe) lub 240 zł seniorzy składki na dany rok na podany w deklaracji numer konta.
3. Dostarcz nam wypełnioną i podpisaną deklarację: 

– możesz ją wysłać pocztą na adres naszej siedziby ul. Walecznych 28/4, 03-916 Warszawa, Polska;
– podpisać elektronicznie i wysłać na info@hobieclass.pl;
– przekazać osobiście przy okazji regat, jednak uprzedzając nas o tym fakcie wcześniej, abyśmy mogli przeprowadzić procedurę przyjęcia w poczet członków przed startem pierwszego wyścigu.

Do zobaczenia na wodzie!

 

%d bloggers like this: